Napiš hledaný produkt

100% kůže, 100% kvalita, 100% spokojenost

100% kůže, 100% kvalita, 100% spokojenost

100% kůže, 100% kvalita, 100% spokojenost

Každý výrobce a obchodník má jasně stanoveny určité cíle, kterých chce ve svém oboru dosáhnout. Je to tak, i my máme stanoveny cíle a podělíme se s Vámi, které to jsou a jak jich chceme dosáhnout.

Vyrábíme ze 100% kůže

Jako první uvedu prostředek, na který velmi spoléháme a snažíme se z něj vytvářet neobyčejné výrobky. Naše produkty jsou vyráběny z pravé hovězí kůže zpracované stylem Crazy Horse. Tento styl zpracování dodává koženým výrobkům neobyčejné vlastnosti, jako jsou například dlouhá životnost, vysoká kvalita, pevnost a jedinečný vzhled.

Proč si myslíme, že pravá kůže je vhodným materiálem k výrobě módních doplňků? Kůže se používá k výrobě částí oblečení od počátku lidské civilizace a je jediným materiálem, na který se dá opravdu spolehnout. Kůže má specifické vlastnosti a víte co od ní můžete čekat. Se správnou péčí naše výrobky vydrží desítky let, aniž by se nějak výrazně poškodily.

Výrobky z pravé kůže jsou v současnosti známkou vytříbeného stylu a dovolíme si tvrdit i luxusu. Můžete je nosit jak na významné společenské akce, kde s nimi uděláte dojem, tak se hodí i na běžné nošení.

Dodržujeme 100% kvalitu

Ruční výroba má jednu obrovskou výhodu – každý výrobek prochází rukama několika pracovníků, čímž lze eliminovat chybovost a dodržet stupeň nejvyšší jakosti. Snažíme se dodržet maximální kvalitu, aby se všichni zákazníci mohli na naše výrobky spolehnout. Naším cílem není prodávat tisíce nekvalitních produktů, ale dodávat pouze kvalitní výrobky, ze kterých budou zákazníci nadšeni.

Rozdíl mezi běžně prodávanou kabelkou v obchodech s módou a ručně vyráběnými produkty z pravé kůže, poznáte na první pohled. Avšak největší rozdíly poznáte, pokud tyto dva odlišné výrobky vezmete do ruky a ucítíte kůži ve svých prstech. Pravá kůže je pevný příjemný materiál na omak, který si navíc uchovává svou specifickou vůni.

Koupí kožených výrobků dáváte najevo, že víte co je pro Vás důležité – kvalita, spolehlivost, mít vlastní styl a skvělé módní doplňky.

Chceme 100% spokojenost

Spokojenost zákazníka je pro náš nejdůležitější cíl, jaký jsme si stanovili. Každý zákazník má možnost se s námi telefonicky nebo písemně spojit a zeptat se na to, co ho zajímá. Nechceme nic skrývat, vše vysvětlíme a prodiskutujeme.

Nemáme zájem o masový prodej a bezhlavé posílání balíků po světě. Svým zákazníkům chceme dodat výrobek, který bude podle jejich představ, bude jejich součástí a bude zobrazovat jejich životní styl. Každý výrobek by měl být otiskem svého majitele, a proto je pro nás důležité, aby naši zákazníci měli možnost podílet se na výrobě svého nového módního doplňku.

Velmi nás zajímá zpětná vazba a spokojenost s produktem. Můžete se také s námi spojit na sociálních sítích Facebook nebo Instagram.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *