Napiš hledaný produkt

Dodavatel kožených výrobků pro Váš eshop i kamenný obchod

Dodavatel kožených výrobků pro Váš eshop i kamenný obchod

Dodavatel kožených výrobků pro Váš eshop i kamenný obchod

Holla Handmade nabízí majitelům eshopů a kamenných obchodů jedinečnou příležitost, jak získat unikátní produkty pro svůj prodej a získat tak výhodu před konkurencí. Většinu našich výrobků je možné vzhledově upravit – zkombinovat barevné variace, možnost vytvoření vlastního obrázku a textu. Do svého prodeje tedy dostanete originální produkt, který se nikde jinde nebude prodávat.

Dodavatel pro eshop a kamenný obchod

Hledání vhodného dodavatele a nových výrobků do vašeho obchodu může být náročnější, než jste si prvně mysleli. Proto přicházíme s nabídkou, která musí zaujmout každého, kdo to myslí s provozováním eshopu a kamenného obchodu vážně.

Holla Handmade vyrábí a prodává luxusní kožené výrobky z nejkvalitnější hovězí kůže, která se exportuje do Itálie předním módním značkám. Co je však oproti italským výrobkům jiné, je koncová cena pro zákazníka. Díky menším nákladům na výrobu dokážeme ceny našich výrobků udržet na rozumné hranici a jsme tedy dostupnější pro více zákazníků.

Dalším důležitým bodem, na kterém stavíme a je pro nás nesmírně důležitý, je možnost personalizace. Ve zkratce to znamená, že se snažíme pro každého zákazníka vytvořit unikátní produkt, se kterým bude jedinečný a zaujme na každé společenské akci. A tato možnost přizpůsobení výrobku, se líbí nejen samotným zákazníkům, ale bude se líbit i Vám, provozovatelům internetových a kamenných obchodů.

Do svého sortimentu můžete zařadit produkt, který bude odpovídat vašim představám. Navrhnete si barevnou kombinaci kůže a šití, a navíc si můžete zvolit vlastní logo nebo nápis, který bude vyražen do kůže a zůstane tam po celou životnost výrobku. A životnost našich výrobků je opravdu vysoká.

Prodávejte vlastní značku

S námi máte možnost získat kožené výrobky s logem Vašeho obchodu a podpořit tak svůj brand. Produkty pak mohou dělat jedinečnou reklamu vašemu obchodu, se kterou budete mít zaručený úspěch. Nebojte se posunout své podnikání na jinou úroveň.

Jedinečný výrobek pro Váš eshop

Jedinečný výrobek pro Váš eshop

 

Na výrobky Holla si můžete nechat vytvořit vlastní obrázek

Na výrobky Holla si můžete nechat vytvořit vlastní obrázek

 

Máte-li zájem o naše výrobky, nebo budete mít nějaké otázky, kontaktujte nás na telefonním čísle +420 777 786 088 či emailu info@hollahandmade.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *