Napiš hledaný produkt

Jak se starat o kožené výrobky Holla

Jak se starat o kožené výrobky Holla

Jak se starat o kožené výrobky Holla

Milí zákaznici, hodně z Vás se ptá, jak se starat o naše výrobky, proto jsme se rozhodli napsat o tom kratší článek.

Používáme vintažní druh broušené kůže, převážně nejvyšší kategorie, která má matnou strukturu, svůj vlastní speciální vzor a takzvané “jizvy” (přirozená nedokonalost kůže)  a je náchylná k poškrábaní. Škrábance pak lze jednoduše odstranit tím, že utřete produkt měkkým navlhčeným hadříkem. Tento druh kůže má takzvaný „efekt stárnutí“, což znamená, že během nošení s uplynutím času se kůže zatře, čím získá víc vintažní vzhled. Pokud dojde k znečištění výrobku nedoporučujeme používat žádné čistící prostředky nebo vlhčené ubrousky a předejít jakýmkoliv druhům chemických účinků na kůži. V případě, že kožený výrobek navlhne, v dešti nebo sněhu, je třeba otřít do sucha měkkým suchým hadříkem. Nevystavujte kůži dlouhému nebo stálému kontaktu s vodou.

Důležité! Jakákoliv matná kůže může barvit světlé látky během prvních dvou týdnů nošení. Potom kůže nebude obarvovat věci, protože se jednoduše zatře na místech kontaktu s oděvy.

Proces zatření kůže můžete urychlit třením čistým suchým hadříkem v místech kontaktu, stejně tak můžete použít fixátor barev, který se prodává v každém obchodě s obuví.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *