Napiš hledaný produkt

Kožené kabelky Holla, ideální společnice na léto

Kožené kabelky Holla, ideální společnice na léto

Kožené kabelky Holla, ideální společnice na léto

Už jste slyšeli o kožených kabelkách Holla? Jsou kvalitní, ručně šité, vhodné pro každou příležitost. Pokud ne, tak se o této značce dovídáte právě včas, protože kdy jindy si žena má koupit novou kabelku, nežli právě v létě? V tomto období se nároky na ní značně zvyšují. Musí být trendy, praktická, ale zároveň pohodlná na nošení. Holla kabelky Moon Bag a Pill Bag přesně takové jsou!

Nyní už víte, jakou kabelku si máte vybrat

Nyní už víte, jakou kabelku si máte vybrat

Moon Bag Red, červená kráska, která se díky svému elegantnímu vzhledu hodí pro slavnostní příležitosti, avšak dostatečně praktická na každodenní nošení třeba do práce. Uvnitř prostorná, ale přesto svými rozměry skladná. Tvar kabelky jistě můžeme označit za nadčasový. Pokud si tedy zakoupíte Moon Bag Red, máte jistotu, že z módy hned tak nevyjde.

Pill Bag

Učarovala vám druhá zmíněná kabelka Pill Bag? Rozhodnete-li si pořídit právě jí, stane se svatým grálem vašeho šatníku. Spojením neobvyklého kruhového tvaru, třásní a zemité hnědé barvy, vzniká kabelka, která bude praktická a „IN“ na hudební festivaly, ale zároveň vkusně zpestří formální outfit. Nemusíte se bát, netradiční vzhled není na úkor praktičnosti. Kabelka naopak vyniká velkým úložným prostorem.

Líbí se vám tyto produkty od značky Holla, ale červená ani hnědá nejsou vašimi favority? Nezoufejte. Na vaše přání lze obě kabelky ušít v jiných odstínech z dostupné palety barev. Pokud chcete originalitu vybraného kousku ještě o stupeň zvýšit, můžete využít možnost opatřit kabelku iniciály, logem či jiným vámi vybraným motivem. Protože každý kus je vyráběn podle přání zákazníka, skladem není žádné zboží. Z tohoto důvodu musíte počítat s delší dobou dodání, ale čekání se vám jistě vyplatí!

Dáte přednost ladné, nachové Moon Bag Red, anebo extravagantní, hnědé Pill Bag? Ať už vaše rozhodnutí bude jakékoliv, nebudete litovat, protože kožená kabelka značky Holla se již od prvního okamžiku stane vaší ideální společnicí na léto!

Moon Bag

Pill Bag Chocolate

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *