Napiš hledaný produkt

Objednávka > Platba > Doručení

Objednávka > Platba > Doručení

Objednávka > Platba > Doručení

Spokojený zákazník je pro nás nesmírně důležitý, a proto pro vás máme popsán postup, jak u nás probíhá nákupní proces, abyste nebyli s něčím překvapeni :).

Objednávka

Objednávat zboží z našeho obchodu je jednoduché a můžete to udělat dvěma způsoby.

Napište nám email s uvedeným produktem, který se Vám líbí, nebo proveďte kompletní objednávku přes náš eshop. Následně Vás budeme kontaktovat a společně vyřešíme všechny podrobnosti. Také s potěšením odpovíme na všechny Vaše dotazy a pomůžeme vám se rozhodnout.

Platba

Platbu provedete bankovním převodem na náš účet.

Na vašem výrobku začneme pracovat až po připsání peněz na náš účet. Nemusíte se bát, že byste o své peníze přišli, nejsme podvodníci a víme jak těžko se buduje dobrá pověst a jak lehce o ni můžeme přijít. Toto opatření je z důvodu vašich vlastních úprav, které budete chtít na výrobku udělat. Hotový produkt bude podle vašich představ a je dále neprodejný, proto nás musíte pochopit.

Peníze posílejte až po domluvě o konečném provedení výrobku. Nebudeme-li mít 100% shodu o proveditelnosti výrobku, případně nastanou-li nějaké nečekané komplikace, předčasně obdržené peníze zasíláme zpět na účet, ze kterého přišly.

Dodaní

Doba dodání od potvrzení objednávky se může pohybovat v rozmezí 10 – 21 dní.

Způsob doručení

Česká republika – Česka pošta, balík do ruky.
Slovenská republika – Slovenská pošta, balík do ruky.

 

Všechny výrobky děláme na zakázku, může tedy trvat déle, než vyrobíme a vyřídíme Váši objednávku. Děkujeme za pochopení.

 

Have a nice day!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *