Napiš hledaný produkt

Proč zvolit módní doplňky z pravé kůže?

Proč zvolit módní doplňky z pravé kůže?

Proč zvolit módní doplňky z pravé kůže?

V dnešní době plné nekvalitních materiálů všichni hledáme produkty, které nám vydrží nějaký ten čas. V tom jsou právě unikátní výrobky z kůže. Jedna z jejich největších předností je pevnost a dlouhá životnost. Můžete si tak být jistí, že pokud si pořídíte něco z kůže, skutečně dlouho vám to vydrží.

Pokud si zakládáte na tom, že chcete vypadat honosně a stylově, kůže je to pravé. Má nenapodobitelný dojem a je známkou luxusu. Kromě toho má také svou specifickou vůni, která dodává koženému výrobu ten správný efekt.

Investice je to sice o trochu dražší, ale kdybyste si museli koupit několik jiných, méně kvalitních produktů za dobu, co vám kožený zůstane, přeplatili byste. Takže se investice do kožených výrobků nemusíte bát.

Koženka nebo kůže?

Výrobky z koženky neboli nepravé kůže jsou také docela populární. Především kvůli nižší ceně, ale kvalitou se nemůže rovnat kůži. Koženka se nesnáší se solí, a proto může praskat. Kvůli tomu její životnost není tak dlouhá. Popraskaný produkt ztrácí estetický efekt a už ho nebudete nosit s takovým nadšením.

Eko kůže nebo pravá kůže?

Další poměrně moderní materiál je eko kůže. Jde o umělý materiál, který se však tváří jako pravá kůže. Její výhodou je, že ji mohou používat alergici, ale to je celé. Nesnáší se s prachem a kvůli tomu praská. Její životnost je spíše krátká než delší, protože se ve většině případů začnete loupat velmi brzy a vy musíte pořizovat produkt nový.

Textil nebo kůže?

Kromě náhražek za kůži se poměrně i rozrůstají výrobky z textilu. Kůži převálcuje cenou, ale to je vše. Co se životnosti týče, nejdou tyto dva materiály ani porovnávat. Textil není tak pevný a odolný jako kůže, takže i když je cena lákavá, z dlouhodobějšího hlediska se nevyplatí. I člověk, co se zaměřuje spíše na to, jak výrobek vypadá, musí uznat, že výrobky z textilie nejsou tak módní a stylové jako z kůže.

Jak poznat pravou kůži?

  • Pravá kůže má hrubější hrany a nepravidelný vzhled. Umělá kůže má hrany pravidelné.
  • Když si přivoníte, ucítíte jedinečnou koženou vůni. Je ojedinělá a není možné ji nahradit jinou vůní.
  • Kůže nepraská, ale může se ošoupat.
  • Pravá kůže má různě velké póry, zatímco umělá má póry všechny stejné.
  • Podívejte se na informace na štítku. Tam je vždy uvedeno, z čeho je produkt vyrobený.

Jak pečovat o kůži?

Aby vám kůže dlouho sloužila a vypadala pořád stejně luxusně jako na začátku, je dobré se o kožený produkt řádně starat. V první řadě se doporučuje kůži impregnovat a to oleji určené přímo na typ kůže, který máte.

Škrábance nejsou tak velký problém, ale je dobré se jim snažit předejít. Kromě omezení ostrých předmětů můžete také používat leštidlo na boty a tak předcházet poškrábání.

Očisťujte produkt teplou vodou od nečistot a prachu.

A poslední rada – kožené produkty by neměly zmoknout a ani pobývat na extrémních teplotách. Díky tomu vydrží váš kožený produkt velkou řadu let tak krásný jako, když jste si ho koupili.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *