Napiš hledaný produkt

Reklamní předměty pro Vaši firmu či organizaci

Reklamní předměty pro Vaši firmu či organizaci

Reklamní předměty pro Vaši firmu či organizaci

Holla Handmade Vám nabízí jedinečné výrobky, které Vás odliší od konkurence. Vyrábíme kvalitní kožené produkty, na které si můžete nechat vyrazit logo Vaší společnosti či libovolný text, čímž získáte originální a jedinečný výrobek. Náš sortiment zahrnuje kožené kabelky, batohy, brašny, peněženky, opasky, pouzdra na mobil a notebook, obaly na cestovní pasy a různé druhy náramků a klíčenek.

Výrobky z pravé kůže pro Vaši firmu

Udělejte svým zaměstnancům radost a obstarejte jim pouzdra na mobil či notebook s logem Vaší společnosti. Obchodní partneři Vám budou jistě závidět Vaše originální doplňky.

Nejlepší způsob, jak budovat PR své firmy, je zapojení zaměstnanců a obchodních partnerů. Určitě jste si už všimli, že každý obchodní zástupce nosí dokumenty ve složkách v barvě, jakou využívá jeho firma, a s tak velkým logem, aby hned každý věděl, pro kterou společnost dělá. Není tajemstvím, že tato nenápadná reklama má vliv na rozhodování budoucích zákazníků o využít služeb těchto společností. Tak proč se do toho nezapojit taky?

Budování brandu, neboli povědomí o značce je nedílnou součástí každého marketingového oddělení. My v Holla vám nabízí jedinečnou možnost, jak dáte svým zaměstnancům a obchodním partnerům najevo, že vám na nich opravdu záleží a zároveň posílíte jméno vaší společnosti v jejich okolí. Vyrobíme vám peněženky, obaly na doklady nebo na mobilní telefony/notebooky s logem vaší firmy a pokaždé, když se s nimi objeví váš zaměstnanec na veřejnosti, okamžitě zaujme tímto neobyčejným doplňkem. A teď si představte, že váš obchodní partner bude mít schůzku s jeho klienty a objeví se tam vaše značka? nejspíš už nemá cenu vysvětlovat pozitiva, jaká to pro vás bude mít.

Naším spokojeným zákazníkem je i společnost SONY

Naším spokojeným zákazníkem je i společnost SONY

 

Nechte si vyrobit reklamní předměty, které udělají dojem

Přemýšlíte nad reklamní kampaní, ale nenapadá Vás nic, čím byste mohli zaujmout? Máme pro Vás řešení, které bude mít zaručený úspěch. Vyrábíme náramky a klíčenky, na které si můžete nechat vytvořit libovolný nápis. Jsou to nenápadné drobnosti, ale jejich potenciál vás mile překvapí. Plastové výrobky používá každý a většinou se někam rychle zatoulají, ale kožené výrobky mají v sobě něco víc. Jsou ukázkou stylu a rozhodně zaujmou na první pohled. Nebojte se vyzkoušet naše služby a ukažte budoucím zákazníkům, že to s podnikáním myslíte vážně.

Klíčenka, která potěší každého

Klíčenka, která potěší každého

Náramek s textem jako reklamní předmět

Náramek s textem jako reklamní předmět

Tak jaký text si necháte vyrazit Vy?

Tak jaký text si necháte vyrazit Vy?

Rozšiřte zboží ve Vašem eshopu o jedinečné produkty

Jste majitelem eshopu a chcete rozšířit svůj sortiment o další originální produkty? Nechte si vyrobit jedinečné produkty, které nikdo jiný nemá. Více informací o tomto tématu.

Ukázka originálního výrobku, který můžete prodávat ve svém eshopu

Ukázka originálního výrobku, který můžete prodávat ve svém eshopu

 

Máte-li zájem o naše výrobky, kontaktujte nás na telefonním čísle +420 777 786 088 nebo emailem info@hollahandmade.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *